Lekarze Śrem

lek. dent. Monika Ksoń

ulica Kopernika 4
63-100 Śrem

Trafiłam do pani Moniki przez przypadek i na pewno będę się dalej u niej leczyć. Bardzo skrupulatna, dokładna, empatyczna. Polecam wszystkim.

lekarz Izabela Klorek

medyk
powstańców wielkopolskich
63-100 Śrem

Wspaniała Pani Doktor. Rzetelna, konkretna. Naprawdę warta polecenia. Widać, że jest to lekarz z powołania, który z przyjemnością poswięca pacjentowi czas i posiadaną wiedzę.

lekarz Małgorzata Jankowska

Internista, Neurolog

Grunwaldzka 8c lok. 97
63-100 Śrem

Druga wizyta ...dalej jestem w szoku...dlaczego wszyscy lekarze nie są tacy..PEŁNY PROFESJONALIZM!!!!PODEJSCIE DO PACJENTA SUPEROWE!!!AŻ SIÉ NIE CHCE WYCHODZIĆ Z GABINETU!!!

lekarz Agnieszka Dobraszak

63-101 Śrem

szybko, sprawnie, profesjonalnie, zaopatrzony w ramach NFZ, na prawdę bardzo mile zaskoczony, pełne omówienie, przekazanie zaleceń w sposób bardzo komunikatywny. Oby częściej spotykać na swojej drodze takich Lekarzy
Opinia dodana przez: piotr

lekarz Jacek Witczak

Przychodnia Lekarza Rodzinnego i Lekarzy Specjalistów "KO-MED"
63-100 Śrem

Cudowny wspaniały specjalista. Nigdy nie wyszłam z gabinetu bez pomocy i zawsze zadowolna Nie chcę innego ortopedy. Tylko dr Witczak
Opinia dodana przez: Anna Nobik Śrem

lek. dent. Marta Brzostowicz-Cieśla

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
ul. Kilińskiego 26a
63-100 Śrem

Polecam i jeszcze raz polecam! Pani Doktor kompetentna, zawsze uśmiechnięta, wizyty upływają bezboleśnie i w przemiłej atmosferze! Bardzo fajne podejście ma do dzieci,moja córka jest zachwycona co wiele dla mnie znaczy bo miała uraz po poprzednim lekarzu!

lekarz Małgorzata Mazur-Roszak

Internista, Onkolog

Szpital w Śremie Sp. z o.o.
ul. Józefa Chełmońskiego 1
63-100 Śrem

Witam , zwracam się z prośbą o informacje, czy Ktoś z Państwa ma namiary na gabinet prywatny do pani Doktor? Czy Pani Doktor przymuje na wizyty prywatne? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Maciej Tomczak

ulica Nadbrzeżna 1/C 2
63-100 Śrem

Jestem pacjentka od wielu lat. Inni chcieli mi usunąć jedynkę, lub przeprowadzić bolesna resekcje. Pan doktor zaproponował ponowne leczenie kanałowe i dzięki temu zachowałam ząb do dziś a minęło już 7 lat. Pełen profesjonalizm, perfekcja, bardzo miła atmosfera, pełna kompetencja. Lepszego lekarza nie znajdę. W innym przypadku Pan doktor choć powinien wysłać mnie do szpitala, przepisał antybiotyk, dał nr tel i miałam iść do domu. Gdyby było gorzej miałam dzwonić. ...
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Marcin Hofman

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
ul. Kilińskiego 26a
63-100 Śrem

Trafiłam do kliniki jakiś czas temu przez przypadek i ... zostałam. Mam pełne zaufanie do kompetencji Doktora, zresztą co tu dużo opowiadać, to po prostu jest STOMATOLOG FACHOWIEC. Wszystko co dotyczy choroby jest szczegółowo objaśnione. Sam doktor oraz personel są przyjaźni i zawsze uśmiechnięci. Wartość usługi jest adekwatna do jakości. Pozdrawiam i serdecznie dziękuję w imieniu swoim i moich zębów za ich uratowanie. :)
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Daniela Mikołajczak

63-101 Śrem

Świetna Pani doktor.Ma na wszystko czas.Wysłucha zbada czasem dopowie coś od siebie.Wizyty u niej to czysta przyjemność.Moje córki odkąd zaczelismy sie leczyć u Pani doktor idą z chęcią do lekarza.Ma super podejście do dzieci tych małych i tych większych.Oby jak najdłużej pracowała i byśmy mogli jak najdłużej sie leczyc u Pani doktor.Bo to lekarz taki prawdziwy nie myślacy tylko o sobie tylko o pacjencie.Nie odmówi pomocy nawet jesli nie jest ...

lekarz Andrzej Koppa

Neurolog

Farna 19
63-100 Śrem

Prawdziwy lekarz z powołania-Doktor Judym naszych czasów/których już tak niewielu w tym XXI wieku/.Cierpiliwy,uprzejmy a przede wszystkim przemiły w stosunku do pacjenta.Bardzo wysoko oceniam jego wiedzę i fachowość jako lekarza w tak moim zdaniem trudnej dziedzinie medycyny jaką jest neurologia.Dziękuję Panu za każdy poświęcony mi czas i życzę wszystkiego co najlepsze a najwiecej dużo dobrego zdrowia.

dr n. med. Wojciech Romanowski

Reumatolog

ul.Grottgera 34 b / 1
Brzechwy 19 lok. 1
63-100 Śrem

Świetny lekarz!!! Po wielu perypetiach wreszcie znalazłam lekarza, który bardzo bobrze mnie leczy, jest sympatyczny i poświęca każdemu pacjentowi od 15 do nawet 30 minut. Porozmawia, przebada a jeśli trzeba wyśle na inne niezbędne badania. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Izabela Rybakowska

Paderewskiego 15
63-101 Śrem

jak najwięcej takich lekarzy.nie ważne czy idziesz do pani doktor za kasę czy też na kasę to nie ma różnicy (wiem bo korzystałam z obu form)jest lekarzem jak to ja nazywam naprawdę z powołania i to z prawdziwego powołania-szkoda,że takich lekarzy jest tak mało.podejście do małych pacjentów to nie jeden pediatra może jej pozazdrość.bardzo szkoda tylko,że tak trudno dostać się na wizytę

lekarz Tomasz Przybyła

63-101 Śrem

Trafiłam do tego lekarza, ponieważ leczył już kogoś z moich bliskich i opinia była pozytywna, po mojej wizycie potwierdzam. Doktor poświęcił mi dużo czasu, w sposób jasny szczegółowy tłumaczył co i jak, podobnie podczas USG. Zaproponował konkretne następne kroki w leczeniu, Patrzy na pacjenta kompleksowo, omawia całego pacjenta, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi, wszystko tłumaczy jasno i zrozumiale. Podsumowując wizyta konkretna i rzeczowa. Lekarz miły, uprzejmy, rzeczowy, uważam że warto ...
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Barbara Siwińska

Anestezjolog, Internista

63-101 Śrem

Lekarz z dużym doświadczeniem, zdecydowanie polecam.

lekarz Artur Bielawski

ulica Nadbrzeżna 1/C 2
63-100 Śrem

Złoty pediatra. Super podejście do dzieci. Najchętniej chodziłabym z dziećmi tylko do niego. Zawsze wszystko sprawdzi. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Ojcze Pio

Paweł Lorenc

63-101 Śrem

Najlepszy, bardzo delikatny. Ceny łagodny. Zero bólu. Bylem w wielu innych dentystów no decyzja została przy Paweł Lorenc. Wszystkim polecam.
Opinia dodana przez: Rusłan
Syn nadal chodzi do tego lekarza. Niedługo będzie musiał się przepisa, i tego żaluje. Pan doktor czasem marudzi na zwolnienia lekarskie, ale ogólnie zawsze pomoże, a co najważniejsze umie pożartować i rozładować sytuację. Syn bardzo Go lubi. Nie ma większego problemu ze skierowaniami. Czasem pan doktor ma gorszy dzień. Panie doktorze proszę być cały czasd pogodnym, bo wówczas jest Pan uroczy. Pozdrawiam i dziękuję.

lekarz Jarosław Dziurda

Chirurg ogólny, Urolog

63-101 Śrem

Bardzo dobry lekarz i wspaniały kolega. Mimo przeciwności losu zawsze pełen wiary, uśmiechnięty, optymistycznie nastawiony do świata. Szpital bez Niego to już nie ten szpital.
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Ewa Sypniewska

Wybickiego 24
Śrem

Polecam. Trafna diagnoza. Szybkie terminy przyjęć. Jeździmy prywatnie, naprawdę o różnych porach...niemowlę zostało przyjęte po 23:00 bo była potrzebna pilna zbadania dziecka.